NOVINKY

arr3Formuj svoje telo - DERMO V4Formuj svoje telo s technológiou EXIFORM ( exilis – chudý , formy – formovať ) DERMO V4 - VÁKUOVÝ... arr3KavitáciaPrevratná svetová novinka formovania postavy s trvalým efektom, ktorý je viditeľný už po prvom... arr3TejpingKinesio Taping  ( tejping ) – zbaví vás bolesti Všimli ste si, že keď zo seba športovci v... arr3Galvanické vyhladzovanieGalvanické ošetrenie pleti Galvanické ošetrenie revitalizuje kožné tkanivo, účinne detoxikuje a...

KONTAKTY

Masážny salón ANGELIKA
Hlavná 6 (vo dvore za SEHATEXOM)
927 01 Šaľa
tel: +421 917 77 88 43
napíšte nám


Ponuka masáži
Akú masáž si vybrať?

Ak stojíte pred otázkou či sa rozhodnúť pre čiastočnú masáž akou je napr. klasická masáž chrbta a šije alebo si dať vymasírovať celé telo, čítajte ďalej.

Čiastočná masáž je vhodná hlavne vtedy, ak chcete riešiť konkrétny problém - bolesť chrbta, šije či opuchy nôh. Masáž celého tela je vhodná ako prevencia a taktiež na udržiavanie celkového dobrého zdravotného stavu.

Môžete si vybrať klasickú masáž, hawajskú masáž, ajurvédsku masáž, reflexnú masáž chodidla alebo bankovú masáž. Každá masáž má svoje špecifiká a každá je svojím spôsobom príjemná. Prečítajte si o každej a vyberte si tú ktorá Vám vyhovuje najviac alebo nas kontaktujte a radi Vám vyberieme tu najvhodnejšiu.

 

KLASICKÁ MASÁŽ

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI

BANKOVANIE

MOXA

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

HAWAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI

AJURVÉDSKA MASÁŽ

AJURVÉDSKA MASÁŽ TVÁRE

MANUÁLNA LYMFOMASÁŽ - ANTICELUL. MASÁŽ

KOZMETICKÁ LYMFOMASÁŽ TVÁRE

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

PRÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽYWIyOWI3O