NOVINKY

arr3Formuj svoje telo - DERMO V4Formuj svoje telo s technológiou EXIFORM ( exilis – chudý , formy – formovať ) DERMO V4 - VÁKUOVÝ... arr3KavitáciaPrevratná svetová novinka formovania postavy s trvalým efektom, ktorý je viditeľný už po prvom... arr3TejpingKinesio Taping  ( tejping ) – zbaví vás bolesti Všimli ste si, že keď zo seba športovci v... arr3Galvanické vyhladzovanieGalvanické ošetrenie pleti Galvanické ošetrenie revitalizuje kožné tkanivo, účinne detoxikuje a...

KONTAKTY

Masážny salón ANGELIKA
Hlavná 6 (vo dvore za SEHATEXOM)
927 01 Šaľa
tel: +421 917 77 88 43
napíšte nám



Galvanické vyhladzovanie

Galvanické ošetrenie pleti

Galvanické ošetrenie revitalizuje kožné tkanivo, účinne detoxikuje a vyživuje pleť. Spolu s týmto účinkom je navyše aj najdokonalejším anti-age systémom, ktorý poskytuje výborné výsledky v boji proti vráskam. Či už vás trápi znečistená pleť, nevzhľadné vrásky a problematická pleť, galvanické ošetrenie pleti v okamihu dokáže podporiť pevnejší a tonizovanejší vzhľad vašej tváričky, zredukovať známky starnutia a minimalizovať stres a denné vplyvy prostredia.

Ošetrenie zahŕňa: odlíčenie a vyčistenie pleti, peeling, galvanizácia – vpravenie séra galvanickým prúdom (mikrovibrácia) do hĺbky pokožky, sérum a nakoniec záverečný krém podľa typu pleti.

 

ZTliNjM0MD